Apie broliją

Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).

Klubo idėja gimė dviejų viskio bičiulių galvose panašiu metu, abiems svajojant puoselėti viskio kultūrą Lietuvoje ir tuo dalintis su bendraminčiais. Tam kad kartu būtų galima dalintis potyriais ir įspūdžiais ragaujant naujus viskius, atrandant naujus skonius, skonių derinius, keliaujant ir gilinant žinias apie neaprėpiamą viskio pasaulį, atsidaro poreikis suburti bendraminčių ratą, kuris turėtų galimybę reguliariai susitikti. Todėl 2013 metų balandžio 8d. tapo pirmo tikrojo viskio klubo gimimo diena. Klubo nariais tapti buvo pakviesti keletas didžiausių viskio aistruolių, su kuriais ir taip klubo įkūrėjai mėgo dalintis naujais atradimais ir nauju viskiu.

Viskio klubo pagrindinė idėja ir misija – ragauti neatrastus puikius viskius, dalintis savo žiniomis ir patirtimi tarpusavyje. Taip pat savo pavyzdžiu skleisti ne tik viskio kultūrą, tačiau ir įprotį saikingai mėgautis gėrimais turtingais savo skoniu ir istorija.

Klubo devizas – mažiau yra daugiau.

Šis internetinis puslapis yra mano erdvė, kurioje dalinuosi savo patirtimis ir įspūdžiais, kuriuos patiriu klubo sustikimo metu arba vienas keliaudamas po viskio pasaulio erdves.

 

Povilas, viskio klubo „Lietuvos Viskio Brolija“ prezidentas

Povilas@whisky-bros.lt

Nariai: