Ardbeg Galileo pasirodys Rugsėjį

Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 

Kiekvienas Arbeg naujas leidimas sulaukia be galo daug populiarumo ir dažniausiai išgraibstomas akimirksniu. Ypač paprastiems mirtingiesiems įkandama kaina. Jau kurį laiką vaikščiojo gandai apie Ardbeg Galileo leidimą, kuris susijęs su šios daryklos bendradarbiavimu su Tarptautine Kosmine Stotimi. Eksperimentas byvo vykdomas apie tai, kaip žemės gravitacija veikia viskio brendimą statinėse. Kam įdomu apie šią istoriją daugiau galima pasiskaityti čia - http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-glasgow-west-17657804.

O kas liečia su tuo susijusio pilstymo išleidimą, jau pateikta oficiali informacija, jog Ardbeg Galileo pasirodys Rugsėjo mėnesį (TheWhiskyExchange skelbia jį turėsiantys jau Rugsėjo 1d., Whiskyshop sako tą patį, MasterofMalt neįsipareigoja su konkrečia data). Žinoma, jog tai bus 1999 vintage viskis ir tai reiškia, kad pagaliau Arbeg'as po eilės serijų be amžiaus nuorodos (Uigeadail, Corryvreckan, Alligator) išleidžia viskį, kuris, žinoma bus 12 metų amžiaus (1999-2012).

Jeigu kažkam iš Lietuvaičių pavyks nugriebti butelaitį, nesidrovėkit, pasigirkite ir mums! :)