Atostogos baigėsi arba vieno prarasto viskio istorija

Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 

Pagaliau, mano normaliai trumpos arba pakankamai ilgos atostogos baigėsi ir vėl išvysite www.whisky-bros.lt straipsnius ir naujus viskio aprašus! Tuo ir džiaugiuosi.

Tačiau yra ir kitokia žinia - viena liūdniausių kada nors man nutikusių istorijų, susijusių su viskiu (laimei, niekad nesu turėjęs tikrai liūdnų istorijų dėl viskio). Grįžtant namo, oro uosto (ne ES šalies) 'duty free' įsigijau visai įdomų egzempliorių - Tullamore Dew Single Malt 12yo Sherry finish. Kadangi turėjome persėdimą aktyviausiame Lietuvos oro uoste Rygoje, dar perklausiau ar neatims 'transferio' metu. Mergaitė pasakė, kad įpakuos į tą spec. plėvelę ir tikrai niekas neatims. Nagi nagi.. atvykstame į Rygą, ten einam tranzitu, ir iš manęs ponuliai prie daiktų kontrolės tą butelaitį išprašo, maloniai paaiškindami, kad buteliai, net ir tam 'užsealintam' celofane, pirkti ne ES oro uostuose, nepraleidžiami. Gavau pasiūlymą kokiu tai stebuklingu būdu išsižvejoti savo lagaminą, grįžti atgal, įsidėti viskį ten ir persichekinti iš naujo (kas jau ir su AirBaltic kainuoja pinigą, šiuo atveju, pusė butelio vertės). Ankstyvo skrydžio nuovargio palaužtas, nusprendžiau pasiduoti ir prie mano akių butelis (net nepradarytas!) buvo įmestas į kažkokią šiukšliadėžę. Kadangi oro uosto darbuotojas buvo mandagus, vos susilaikiau nuo noro pasiūlyti tą viskį įsigyti iš manęs, arba bent jau pasiimti namo, kad tas nenukeliautų į viskių rojų tiesiai iš šiukšliadėžės, nesuteikęs niekam dvasinio džiaugsmo. Na, kita vertus gal gatvės ar sąvartyno gyventojai pasimėgaus kažkuo sau neįprastu.

Taigi, įspėju visus viskio draugus europiečius (kaip kitur yra, nežinau) - jeigu turite skrydį su persėdimu ir  pradedat kelionę namo ne Europos Sąjungoj, geriau susilaikykite nuo pirkinio. Tai padarykite oro uoste ES teritorijoje.

Yra ir kitas geras dalykas - nuotaiką praskaidrino tai, kad dar prieš atostogas padariau arbatų užsakymą tiesiai iš Kinijos – jos atvyko sveikos ir laimingos. Galbūt, jeigu bus norinčių, pamėginsiu pateikti kelių arbatos rūšių aprašų bei degustacijų. Geras gėrimas, nesvarbu ar tai viskis ar arbata, vis tiek yra geras gėrimas.