Ballantine's 17 Years Old

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: !Blended
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  17
 • Stiprumas:
  43%

Vienas žinomiausių vardų viskio pasaaulyje.. Būtent šitas pašlovintas paties Jim Murray (Whisky Bible).

Vidutinis balas:
81

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: labai lengvas lauko gėlių ir pievų medaus
Skonis: ryškus dūmo skonis atsiranda iškart, tačiau ryškėja dar stipriau pabaigoje, saldaus aliejingo medaus, vanilės tonai ir truputis sūrumo pradžioje pasirodo visai neblogai ir subalansuotai. Pabaigoje dominuoja medus, viržiai ir dūmingi pipirai.
Poskonis: vidutiniškai ilgas, kaip blendui tikrai neblogai, dūmo ir ąžuolo prieskoniai.
Komentaras - lengvas, mano skonio, maloniai saldus su tinkamu dūmo prieskoniu. Poskonis pakankamai neprastas kaip blended viskiui, bet gana greit išnyksta. Po daugumos single malt, šitas pasirodo šiek tiek blankiai. Bet tarp blendų tikrai geras. Vertas dėmesio, bet nesu tikras ar vertas kainos (mokėjau daugiau nei dauguma entry level single maltų). Visgi gulasi į "užskaitytų blendų" kategoriją šalia Nikka from the Barrel ir Hibiki nuo jų kiek atsilikdamas.

81
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.