Balvenie 12 Year Old - DoubleWood (2011)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Balvenie
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2011
 • Amžius:
  12
 • Stiprumas:
  40%

Žinomas ir mėgstamas viskis, brandintas burbono ir pabaigtas brandinti chereso statinėse.

Vidutinis balas:
83

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: malonus medus, su prieskoniais ir daug riešutų. Saldūs obuoliai ir kiti prinokę vaisiai. Nostalgija.. tas kvapas, kuris prieš daug metų užbūrė mane viskių pasauliui. Bet už tikrai nebus nei vieno papildomo balo! Saldus obuolių sidras, gal net kalvadosas. Pipirai antrame plane su cinamonu. Migdolai. Skonis: salsvas malonus skonis su chereso ir medaus natomis. Vaisiai. Vos vos vanilės. Kartokas - vaškas, sakai.  Poskonis - gana paprastas, šiltas, prieskoningas ir kiek kartokas. Komentaras - šio viskio kvapas man daug labiau patinka nei skonis. Skoniui atrodo trūksta tikrai tiek nedaug iki geresnio nei geras viskio. Tai tikrai labai lengvai geriamas viskis, labai tinkamas vartojimui su draugais. Bet likus vienam, norisi kažko įdomesnio, gilesnio. Savo amžiaus ir kainos kategorijoje vertas pamėginti - lengvai suprantamas ir greitai pamėgiamas.

83
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.