Balvenie 15 Year Old Single Barrel - Sherry Cask #2812

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Balvenie
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2016
 • Amžius:
  15
 • Stiprumas:
  47,8%

Informacija ant butelio: cask 2812, bottle no.358, 650+ bottles. Taip pat labai gražus piešinys su statinės pjūviu ir detalizacija.

Vidutinis balas:
88

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: razinos, figos, amaretto likerio natos ir sausi ąžuolo prieskoniai. Riešutai ir prieskoniai vis labiau dominuoja. Su laiku atsiranda odos natos ir apelsino žievelė.
Skonis: juodo šokolado, figų, apelsino žievelės natos. Sausas ir prieskoningas. Balvnenie būdingi vaisiai šiek tiek juntami fone. Patinka šis stilius - sausesnis ir prieskoningesnis nei dauguma populiaresniųjų Chereso brandinimo stiliaus salyklinukų rinkoje. Poskonis: sausokas, su figų, graikiškų riešutų ir juodos arbatos natomis.
Komentaras: aromatas šaunus, skonyje juntamas ryškokas sausumas. Dėl to tobulo balanso nėra. Bet man patinka kad šis linksta labiau į prieskoningesnę sausinančio stiliaus pusę lyginant su šokoladišku-džiovintų vaisių stiliumi ryškiau pasireiškiančiam Glendronach salykliniuose. Smagu turėt skirtingus chereso brandinimo potyrius. Aišku, ąžuolo įtaka smarkiai juntama, tiek pat ryškiai kaip chereso, gal net labiau.

88
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.