Banff 1975/2013 (Malts of Scotland)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Banff
 • Pagamintas:
  1975
 • Išpilstymas:
  Malts of Scotland
 • Išpilstyta:
  2013
 • Amžius:
  38
 • Stiprumas:
  42,9%

Mano pirmasis Banff!!

Vidutinis balas:
89

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: prieskoningas - gvazdikėliai ir prieskoninės žolelės. Vėliau apelsinai, virtos bulvės, čiobrelių arbata ir švelnios seno medžio natos.
Skonis: gana uždaras - su medžiu juntami pipirai, gvazdikėliai ir apelsino žievelė, pipirmėtės, anyžius ir šlakelis apelsinų likerio. Vis daugiau atsiskleidžia prinokę obuoliai, tropiniai vaisiai, apelsinai, mandarinai. Gilus ir turtingas, tačiau kuklus. Poskonis: trumpokas, gana sausas, šieno ir mėtos natos su medžio ir prieskonių natomis.
Komentaras: įdomus, tikrai įdomus. Gana kuklus ir uždaras, tačiau medžio ir vaisių balansas man tinkamas. Tiesa, aromate kiek keistokas virtų bulvių charakteris (vėliau paskaičiau, kad didysis Serge Valentine'as kažką panašaus vadina garstyčių natomis). Tikėjausi įdomaus viskio, visgi senas egzempliorius - ir tikrai tokį gavau. TIkrai ne wow, bet aukštos kokybės salyklinis.

89
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.