Benriach 20 Year Old (2012)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Benriach
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  20
 • Stiprumas:
  43%
Vidutinis balas:
86

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Ragauju dar kartą (2016.11.29):

Aromatas: medaus, prieskoninių žolelių natos. Prinokę kriaušės, apelsinai, vanilė, vos vos minerališkas kaip geras Riesling ar Chablis vynas. Skrebutis su sviestu. Malonus, švelnus aromatas.
Skonis: graži sunokusių vaisių ir medaus darna. Prinokę kriaušės ir obuoliai, vėl ažuole brandintas baltas vynas. Šiek tiek ananasų, tropinių vaisių su lašeliu pipirų. Mano skonio, jau šiek tiek primena ir gerokai brandesnius Speyside viskius. Poskonis: saldus, obuoliškas, su vanilės ir pipirmėtės bei ananasų natomis.
Komentaras: lengvas, malonus ir pakankamai elegantiškas. Tiesiog teisingas. Tokį norėčiau reguliariai turėti.

86
Povilas

Kvapas:  daug prinokusių kriaušių su lašeliu pipirų. Šiek tiek vanilės ir citrinos ledinukų. Medus. Gaivus kaip savo amžiui. Su laiku vis daugiau žolės natų. Bet labai vaisiškas.
Skonis:  saldus - prinokusių vaisių ir medaus šokis. Vėliau tampa šiek tiek kartesnis, pasireiškia greipfrutų natos. Vistiek labai vaisiškas. Poskonis: žalia arbata, greipfrutai ir pipirai su kriaušėmis.
Komentaras: kainos ir kokybės santykis tikrai puikus. Gaivus ir paprastas. Labai smagus prinokusių kriaušių ir pipirų derinys. Klasikinio malonaus vaisinio Speyside'rio etalonas. Labai vaisiškas ir simpatiškas.

85
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.