Benromach 1982/1996 - Cask Strength (Gordon & MacPhail)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Benromach
 • Pagamintas:
  1982
 • Išpilstymas:
  Gordon & MacPhail
 • Išpilstyta:
  1996
 • Amžius:
  13
 • Stiprumas:
  63,0%

Jaunas galiūnas iš praeities - net 63% alkoholio tūrio! Vanduo būtinas ir rekomenduotinas! Chereso statinėse brandintas (numeriai 1335, 1341, taigi ne per didelis leidimas, jo neberasi lengvai, visgi 1996 pilstymo).

Vidutinis balas:
92

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Ko gero stipriausias kol kas ragautas viskis (atmetam new make'us, nes tai dar ne viskis, tiesa?).
Aromatas: daug alkoholio, kol kas sunku uostyti, reik laiko. Medis ir apelsinai, tabakas. Šiek tiek riešutų ir odos, juodos arbatos. Būtinai pilame vandenį. Su vandeniu tapo labai žemiškas - žolelės, rudens lapai, daržo ir komposto natos.
Skonis: pipirai, mėtos, apelsinai, arbata ir šiek tiek pjuvenų ir vos vos sauso dūmo.  Su vandeniu - anyžiai, čiobreliai, eukaliptas, apelsinai, šiek tiek molio, žemės. Poskonis: ilgas, šiltas, prieskoningas ir žemiškas.
Komentaras: fantastika! Tokio amžiaus viskis turi tiek daug visko. Puiki statinė? Gera žaliava? Aukštas alkoholio ir skonio lygis? Nesvarbu. Dabar tik ir galvoju, ar įmanoma būtų gauti ir pasidėti tokio butelį ateities kartoms.. Gaila, kad tik mėginuką turėjau..

92
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.