Big Peat Cask Strength (2012 Christmas Edition)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: !Blended Malts
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  N/A
 • Stiprumas:
  53,6%

Big Peat statinės stiprumo, skirtas kalėdoms - pernai metų leidimas.

Vidutinis balas:
83

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: dūmas ir druska. Gaivi citrina. Pelenai. Žolė, šienas, citrinos ledinukai. Po kiek laiko atsiskleidžia saldžios durpės natos. Su vandeniu dar ryškiau atsiskleidžia jūrinis charakteris - laužas prie vandenyno kranto prie pat šlapių akmenų.
Skonis: daug druskos, labai jūriškas charakteris. Saldymedis ir migdolai. Pelenai, guma, dūmai. Vis daugiau greipfruto žievelės, juodo šokolado. Su vandeniu dar labiau išryškėja druskos ir juodo šokolado natos. Poskonis: daug druskos ir greipfruto, tada burna vis labiau užsipildo dūmu ir kava.
Komentaras - kiek ryškesnis nei skiesta versija, daugiau skonio. Nežinau ar man patinka - šitame dar daugiau kavos, juodo šokolado natų, bet nepavadinčiau jo pilnesniu ir geriau subalansuotu. Ir labai labai daug druskos. Juodo sūdyto šokolado mėgėjai turėtų pamėginti šitą viskį! Visgi paprastoji versija man patiko labiau šįkart.

83
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.