Bladnoch 8 Year Old - Belted Galloway

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Bladnoch
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  8
 • Stiprumas:
  55%

Pavadinimas ir paveikslėlis ant butelio kilę nuo retos škotiškų karvių veislės.

Vidutinis balas:
87

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: citrusiniai, gėlės, lašelis medaus. Žalia arbata. Su vandeniu - daugiau pipirų ir citrinos. Skonis: sausokas, daug citrinos, citrinos žievelės, kitų citrusinių - greipfrutai, laimas. Maloniai geriasi ir be vandens. Šiek tiek prieskonių - imbieras, balti pipirai. Aštrus ir šiltas. Šieno natos. Vos vos juodo šokolado, juodos arbatos (taninai). Vanduo tik paryškino greipfrutus, kartų gaivumą. Poskonis - gana trumpas ir neryškus, su prieskoniais ir greipfrutais. Komentaras - vėlgi įdomus ir neįprastas. Bet ne mano skonio. Geras balansas, kaip tokiam jaunam viskiui. Lengvai geriasi ir be vandens. Už šalia ragautą Blandoch  9 yo paliko gerokai geresnį įspūdį.

84
Darius

Kvapas - sviestinis, kepinių, karamelės, gėlių, prieskonių, ir dar visokių dalykų, kurių neatpažįstu. Labai labai daug visokiausių aromatų. Pastovėjęs ir su vandeniu dar pagerėja ir atsiskleidžia. Skonyje jaučiami panašūs dalykai tik ne taip aišku ir išreikšta. Poskonis ilgas ir maloniai nudeginantis, vis dėlto stiprus gėrimas. Vien už tą nuostabų kvapą duodu daug taškų.

89
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.