Bladnoch 9 Year Old

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Bladnoch
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  9
 • Stiprumas:
  46%
Vidutinis balas:
75

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: gėliškas kvapas, truputis čiobrelių. Rūkyto kumpio natos. Vos vos vaisių kartu su grūdais. Ko gero jaunas viskis. Daug laimo žievelės ir kepti obuoliai.
Skonis: Sausas ir priekoningas. Medus su lašeliu vanilės. Citrinos žievelė ir pipirai, imbieras. Aštrus, bet gaivus. Poskonis - kartokas ir sausas. Greipfrutai. Nėra labai malonus.
Komentaras - gana įdomus, tačiau jaunas, nenušlifuotas ir pernelyg kartus mano skoniui. Kartesnio kol kas nesu ragavęs. Gaila neturiu galimybės palyginti kokie yra seni Blandnoch.

75
Darius

Kvapas - kažkokie grūdai, galbūt sausainiai ar kepiniai, šiek tiek pašvinkęs... Su vandeniu daug geresnis, pasijunta gėlės ir citrusiniai vaisiai. Skonis - alkoholis gana stipriai kanda, šiek tiek kremiškas ir citrusinių vaisių prieskonio turintis viskis. Poskonis trumpas, su vandeniu, aišku, dar trumpesnis. Ne mano skonio viskis, reikalus pagerina šiek tiek laiko taurėje ir truputis vandens.

75
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.