Bowmore 10 Year Old 1998/2008 (Duncan Taylor)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Bowmore
 • Pagamintas:
  1998
 • Išpilstymas:
  Duncan Taylor
 • Išpilstyta:
  2008
 • Amžius:
  10
 • Stiprumas:
  46%

Duncan Taylor NC2 serijos pilstyma, brandintas chereso statinėse.

Vidutinis balas:
80

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: apelsino žievelė, vanilė, pernokę, džiūstantys vaisiai (abrikosas, kriaušė?), dūmas, rūkytas kumpis, šiek tiek jaučiasi  ąžuolas, gal net lengvas pjuvenų tonas. Vėliau išlenda pipirai, daugiau durpės. Skonis:  daug medžio ir pipirų, džiovintos kriaušės. Kažkiek gėlių tonai. Prieskoninės žolės - pipirmėtė ir čiobrelis. Labai tolumoje pasijunta chereso tonai. Stipriai jaučiasi alkoholis. Sūrumas toks 'medinis' ir labai nusalsta greitai. Poskonis: tvirtas ir ilgas, durpės ir migdolai. Komentaras - gana stipri medžio įtaka, kažko trūksta, ir nesuprantu ko. Pirmą kartą ragaujant pasirodė įdomus, tačiau norisi daugiau. Ko gero trūksta to salty maritime charakterio. Dviprasmiškas įspūdis - kvapas simpatiškas ir poskonis geras, tačiau skonis ne visai patinka. Negaliu duoti mažiau 80 - ilgas ir įdomus poskonis. Tačiau labiau primena padūmintus Longrow nei Bowmore.

80
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.