Bowmore 17 Year Old 1996/2013 (The Whisky Agency)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Bowmore
 • Pagamintas:
  1996
 • Išpilstymas:
  The Whisky Agency
 • Išpilstyta:
  2013
 • Amžius:
  17
 • Stiprumas:
  52,7%

Brandintas refill bourbon hogshead, 307 but. leidimas.

Vidutinis balas:
86

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: grapa, slyvų likeris. Medus, saldi durpė, kepti obuoliai, pelenai.Ryškėja degintos karamelės natos. Įdomi paletė, reik duoti laiko ir vandens. Su vandeniu telieka citrina, pelenai, juros natos. Vis daugiau sauso kiek deginto medžio ir migdolų.
Skonis: degintas medis, anglis, pelenai, pipirmetė ir druska. Siauras ir uždaras. Su vandeniu gerai išryškėja lengvas vaisių ir pelenų šokis. Kuklus viskis. Su daugiau laiko skleidžiasi vaisiškumas, citrina, karamelė iš po jūriško charakterio. Poskonis: vos vos sūrus, sausokas. Pelenai, citrinos žievelė.
Komentaras: nelabai jį supratau pradžioje. Ypač neskiestame dominuoja alkoholis, o natos tarsi prislopintos. Su laiku gerai atsiskleidžia jūriškumas, Bowmore būdingas sterilumas, gana siauras, švarus charakteris. Malonus.

86
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.