Bunnahabhain 10 Year Old 2001/2012 - C&S Dram Collection

 • Darykla: Bunnahabhain
 • Pagamintas:
  2001
 • Išpilstymas:
  C&S
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  10
 • Stiprumas:
  59,2%
Vidutinis balas:
85

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: riešutų ir lakuoto medžio natos pradžioje pereina į jūros, citrinos, apelsinų, vanilės natas. Su laiku skleidžiasi jūriškumas, tačiau medus, citrinos ledinukai ir mandarinai nepalieka. Pradeda vos vos priminti standartinį 12-uką. Su vandeniu dar labiau paryškėja citrusinis charakteris - citrinos ir graikiškų riešutų aliejus.
Skonis: pipiringas, pilnas vanilės, citrusinių vaisių, medaus ir žemės riešutų. Su vandeniu atsiskleidžia daugiau sūrumo, salyklo ir medžio lako natų. Graikiškų riešutų natos. Poskonis: saldus, vėliau kiek sūrokas, su medaus ir citrinos natomis.
Komentaras: chereso statinės nedaug - gal ne itin aktyvi (nerašo, kelinto naudojimo). Riešutų niuansų yra, tačiau jie neužgožia gaivaus vaisiškumo, kuris ir stebina ir yra pakankamai malonus.

85
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.