Bunnahabhain 43 Year Old 1968 - Sea Life (The Whisky Agency)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Bunnahabhain
 • Pagamintas:
  1968
 • Išpilstymas:
  The Whisky Agency
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  43
 • Stiprumas:
  47%

Brandintas refill sherry butt, 498 but. leidimas.

Vidutinis balas:
92

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: jūros, žemės, pelenų ir prinokusių vaisių šokis. Melionai, ananasai su pipirais ir prieskoninėmis žolelėmis. Toliau - juos užgožia jūriškos natos, senas medis, oda, senas tabakas, ilgai brandinta pu-erh arbata.. Labai įdomus, tačiau nepatrauklus (neblogąja prasme) viskis. Būtų gerai apie jį pagalvoti sėdint ant ilgai jūros skalauto seno rąsto. Ragauju.
Skonis: gaivus ir nepretenzingas - medžio įtaka juntama, tačiau ji neužgožia malonių tropinių vaisių natų, kurias papildo druska ir medus. Pelenai, džiovinta apelsino žievelė ir kakava. Poskonis: gana ilgas, malonus, sunkiai apibūdinamas jūriškas švelnumas su medaus ir juodo šokolado natomis.
Komentaras: pirmas įspūdis - per šviesus kaip išgulėjęs chereso statinėj. Gal trečias ar ketvirtas užpylimas? Aromatas irgi sunkiai išduoda chereso brandinimą. Matyt tikrai neaktyvi statinė papuolė. Tačiau kakavos, šokolado charakteris skonyje turėtų būti dėl statinės. Apskritai labai įdomus ir kuklus viskis. Aromatas gana silpnas, reikalauja dėmesio, o skonis apdovanoja. Viskis meditacijai.

92
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.