Burn Stewart Distillers pakeitė savininkus ir dar šis bei tas

Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 

Mums Lietuvoje labai gerai pažįstama tokius viskius kaip Bunnahabhain, Tobermory, Black Bottle ir Scottish Leader gaminanti kompanija Burn Stewart Distillers (BSD) pakeitė savininkus.

Visai neseniai ją nupirko Pietų Afrikos Respublikos konglomeratas Distell uz 2,2 milijardo Pietų Afrikos randų (160 milijonų svarų sterlingų). Tai yra jau ir prieš tai egzistavusios partnerystės gilinimas. Iki šiol, šios dvi kompanijos lygiomis teisėmis platino BSD škotiškus viskius afrikos žemyne. Pati Distell įsigijo jau ne pirmą didžiulį tarptautinį tauriųjų gėrimų gamintoją. Paskutinis jos pirkinys buvo prancūziško konjako gamintojas Bisquit.

Akivaizdu, kad atsiranda vis daugiau naujų didelių dalyvių pasaulio alkoholio rinkose. Savanaudiškai ir optimistiškai tikėkimės, kad kokybė nuo to nepablogės, o kainos tik pagerės!

P.S. kalbant apie jau paminėtą BSD valdomą Tobermory daryklą, reikėtų paminėti, kad joje iškilo šiokkų tokių nesklandumų. Išseko pagrindinio šaltinio vanduo ir darykla trumpam turėjo nutraukti darbą. Bet Tobermory viskio gerbėjai neturėtų labai nusigąsti, nes jau yra duotas pažadas - vėl atsiradus pakankamiems kiekiams kokybiško vandens padidinti gamybos apimtis ir taip atsigriebti už prarastą laiką.