Bw1 - Elements of Islay (Speciality Drinks Ltd)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Bowmore
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  Speciality Drinks Ltd
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  N/A
 • Stiprumas:
  52,9%

Speciality Drinks, geriau žinomi kaip viskio prekybininkai The Whisky Exhcange turi savo pilstymus. Viena serija, Elements of Islay leidžia tik Islay viskius po lengvai atspėjamais sutrumpinimais, primenančiais cheminių elementų stantrumpas. Mes manom, kad BW - tai Bowmore.

Vidutinis balas:
88

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: gana tvirtas, bet švelnus, pakankamai gaivus. Saldokas dūmo prieskonis, obuolio žievelė, prinokę vaisiai. Juntamos švelnios gėlių ir chereso natos. Labai įdomus.
Skonis: citrina, prinokę obuoliai, chereso natos maišosi jūros natomis, kurios neužgožia. Sūrus. Puikus balansas. Saldokas gėlių prieskonis tik papildo. Poskonis - gaivus, sūrokas, truputį sausas.
Komentaras - labai sužavėjo per WhiskyShow 2012, net nusipirkau butelį. Nesu puristas, kad geras viskis tik senas viskis. Šis (sakoma, kad tai apie 8 metų amžiaus dvi statinės (burbono ir chereso) sumaišytos tarpusavyje) tik dar vienas įrodymas, kad norint gero dūmingo Bowmore, jį reik vartoti jauną. Puikus balansas, išryškinantis gėlių, vaisių ir chereso natas, užpildytas dūmo tonais man išliko ilgai atmintyje.

88
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.