Caol Ila 12 year old 2002/2014 - Feis Ile 2014

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Caol Ila
 • Pagamintas:
  2002
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2014
 • Amžius:
  12
 • Stiprumas:
  55,5%

Brandintas bourbon/Refill American Oak Hogshead, 1500 but. leidimas.

Vidutinis balas:
87

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: vanilė gana ryški. Paskui eina citrina, vaistažolės ir medžio lakas. Sūdyta žuvis, sausas dūmas, pipirai. Sausas medis, vaistinėlė. Vanduo atskleidžia jaunatviškumą ir statinės įtaką - citrinos ledinukai, vanilė ir pipirai su saldžia durpe.
Skonis: saldus, prieskoningas. Pipirai, citrusiniai, vanilė, mėta, imbieras. Gaiviai galingas. Druska ir citrina pradeda dominuoti. Vanduo leidžia pilnai atsiskleisti citrinai, vanilei. Tačiau saldus aromatas virsta sūriu, jūrišku skoniu. Džiovinta jūros žolė. Poskonis: sūrus, citrusinių, vanilės ir žolės miksas. Su kedro ir kavos pėdsakais.
Komentaras: gaivus, tiesus. Mediciniškas ir jūriškas. Jeigu standartinis 12 metų Caol Ila nebūtų skiedžiamas, tikėčiausi kažko panašaus. Senokai ragavau oficialųjį Cask Strength leidimą.. reikės paieškoti.

87
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.