Caol Ila 15 year old 1998/2013 - Feis Ile 2013

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Caol Ila
 • Pagamintas:
  1998
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2013
 • Amžius:
  15
 • Stiprumas:
  56,5%

Feis Ile 2013 festivalio pilstymas. Brandintas trijų tipų statinėse 12m.- bourbon, tada 0,5m. - moscatel ir 2,5m. - bourbon, 3500 but. leidimas.

Vidutinis balas:
89

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: kepinti riešutai, citrinos, apelsinai ir šlakelis medaus. Irisas, apdegęs medis, jūros dvelksmas, prieskoninės žolelės. Vis labiau lenda dūmiškumas ir citrina. Būtinai reikės vandens, kad atverti labiau. Vanduo išryškina saldų durpiškumą ir vaisiškumą - atsiranda, obuolių, greipfrutų, pirpimėtės natos.
Skonis: saldus pradžioje ir tampa vis sūresnis ir sūresnis. Pelenų, apdegusio medžio, juodos arbatos natos. Vos vos greipfrutų. Nuostabu - koks siauras jūriškas ir švarus charakteris. Vanduo daug nepakeičia - gal vos vos daugiau citrusinių vaisių. Poskonis: ilgas, sūrus, su pelenų, juodos arbatos ir apelsino žievelės natomis.
Komentaras: nuostabus. Visai mano skonio. Tipiška šios daryklos druskingumo ir dūmo darna čia dar siauresnė ir pačiam pike. Gal tai tik aš, tačiau dabartiniam periode tokį stilių dievinu.

89
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.