Caol Ila 16 Year Old 1995/2012 (Whisky-Doris)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Caol Ila
 • Pagamintas:
  1995
 • Išpilstymas:
  Whisky-Doris
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  16
 • Stiprumas:
  52,2%

Brandintas bourbon hogshead #9814.

Vidutinis balas:
88

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: saldžios durpės, austrės, jūros druska, drėgna vilna, variklio tepalas, guma.  Citrina ir pipirai taipogi čia. Su vandeniu labai maloniai išryškėja citrinos ir dūmo natos, taip par rūkyta kiaulės oda.
Skonis: sūrus su medžio lako ir citrinų, pipirmėčių natomis. Daug druskos, švarios anglies ir užgesusio židinio natos. Greipfrutų kartumas su anyžiaus ir pipiro pėdsakais. Su vandeniu daugiau citrusinių ir rūgštaus vaisiškumo. Poskonis: druska, citrusiniai vaisiai.
Komentaras: švarus ir jūriškas. Labai patinka toks stilius. Smagus ir be vandens, tačiau su juo irgi labai geras, galima smarkiai atskiesti, charakteris lieka. Gal ir nėra super plataus skonių profilio, bet labai teisingai sukoncentruotas ir aiškiai atspindi tipinį daryklos viskio spirito stilių. Jūriškas, subalansuotas tvirtam skoniui (be vandens) ir tinkantis bet kuriam delikataus dūminio viskio mėgėjui.

88
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.