Caol Ila 19 year old 1995/2014 - for la Maison du Whisky by Signatory (Signatory)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Caol Ila
 • Pagamintas:
  1995
 • Išpilstymas:
  Signatory
 • Išpilstyta:
  2014
 • Amžius:
  19
 • Stiprumas:
  54,3%

1995.1.24-2014.8.06, hogshead#456, 303 but.

Vidutinis balas:
90

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: citrinos ledinukai, delikačios vanilės natos, vaistažolės. Džiovintų tropinių vaisių natos. Vis labiau skleidžiasi oda, pelenai ir durpės. Jau galima atrasti natų, kurios būdingos 25-30 metų amžiaus Caol Ila viskiams.
Skonis: saldumas maišosi su sūrumu - citrinos, vanilės natos, druska, pipirai ir dūmas. Prinokę vaisiai fone, papildyti pelenų ir prieskoninių žolelių natomis. Poskonis: sūrus, ilgas. Jodo, pelenų, rozmarino, citrinos natos.
Komentaras: tiesmukas, pakankamai atviras ir tuo pačiu kompleksiškas. Švarus, nepriekaištingas charakteris. Žaviuosi šia darykla - daug gamina, daug atiduoda nepriklausomiems pilstytojams, kurie neretai išbrandina tokius perlus. Mėgstu kai šios daryklos distiliatų neužgožia pernelyg aktyvios statinės.

90
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.