Caol Ila 1995 - Connoisseurs Choice (Gordon and Macphail)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Caol Ila
 • Pagamintas:
  1995
 • Išpilstymas:
  Gordon and MacPhail
 • Išpilstyta:
  2007
 • Amžius:
  11
 • Stiprumas:
  40%

Nepriklausomo pilstytojo Gordon Macphail serijos Connoisseurs Choice viskiai kartais būna tikrai neblogi, tačiau jų perlai paprastai priklauso prie kitų serijų.

Vidutinis balas:
83

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: saldus durpių aromatas, medaus ir baltų pipirų natos, apelsinų marmeladas ir citrinų šerbetas susimaišo. Šiek tiek karamelizuoto cukraus. Na, šis atrodo tikrai labai saldus.
Skonis: skonis visai kitoks - iškart pasirodo ąžuolo taninai, pipirai ir dūmas. Senų knygų natos. Šiek tiek imbiero ir apelsinų žievelių marmelado (?) su prieskoniais. Arba statinė ne pati geriausia, arba šitam viskiui šiek tiek trūksta jėgos ir keli laipsniai stiprumo būtų padėję. Tikrai trūksta smūgio. Poskonis: Ilgas, šiltas, durpingas ir pipiringas su šiek tiek saldžios citrinos.
Komentaras - kvapas tikrai tikrai malonus ir tipinis Caol Ila, bet skonis galėtų būti kiek geresnis. Tikrai skanus, bet gana blankus.

83
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.