Caol Ila 30 year old 1982 - 4th release (Archives)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Caol Ila
 • Pagamintas:
  1982
 • Išpilstymas:
  Archives
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  30
 • Stiprumas:
  51,2%

Archives, pilstytojai iš Olandijos, whiskybase.com įkūrėjai kartais išleidžia tikrai nuostabius viskius. Šis - geras to pavyzdys.

Vidutinis balas:
90

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas:  saldi durpė su citrina ir lašeliu medaus. Drėgno medžio anglies ir druskos natos. Tarsi būtum prie gęstančio laužo prie jūros lietui lyjant. Vanduo labai išryškina vaisiškumą - tiek citrinos natas, tiek ananaso, apelsino natas.
Skonis: silpno dūmo ir druskos pėdsakai maišosi su vaisiais ir medžiu. Malonios citrinos, apelsino žievelės natos, ananasai. Medus, apelsinai su šiek tiek pipirmėtės ir anyžiaus. Poskonis: šiltas, delikatus, kupinas citrinos ledinukų su druskos natomis.
Komentaras: visai nereikia vandens, pakanka leisti pakankamai ilgai viskiui pakvėpuoti ir pajusi pilną puokštę. Tikrai nustebino savo kompleksiškumu ir įvairumu. Gražiai skleidžiasi su laiku, nereikia skubėti. Toks atsargus ir delikatus Caol Ila. Labai šaunus. Dievinu savo taip vadinamą "citrinos ledinukų su pipirais" charakterį. Jis čia toks puikus ir labai elegantiškas.

90
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.