Compass Box - Circus

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: !Blended
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  Compass Box
 • Išpilstyta:
  2016
 • Amžius:
  N/A
 • Stiprumas:
  49%

Ačiū Duoklė Angelams už meginuką! 2,490 butelių leidimas. Kadangi gamintojas yra skaidrumo pranašas ir nešėjas viskio rinkoje, Compass Box puslapyje galima šitą sužinoti apie tikslią šio maišyto viskio sudėtį - http://www.compassboxwhisky.com/whiskies/index.php?id=16

Vidutinis balas:
86

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: gana šlvenus, įvertinus stiprumą. Kupinas saldžių natų su citrusiniais vaisiais ir lazdyno riešutais. Šiek tiek razinų, apelsinų, džiovintų vaisių. Cigarų dėžutės natos, pelenų pėdsakai.
Skonis: kupinas prieskonių, taip pat seno medžio tonų. Riešutai, razinos, apelsinai. Šiek tiek rūgštus - raudonos uogos. Poskonis: kartus, tada saldus, o tada sūrus. Su tabako ir žolės natomis.
Komentaras: galėčiau reguliariai mėgautis tokiu maišytu viskiu. Dievinu jobalansą, turtingumą ir komplesiškumą. Vienas geriausių ragautų maišytųjų. Aišku, Compass Box repertuare Flaming Heart išlieka mano favoritu..

86
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.