Dar trys paslaptingieji iš Master of Malt

Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 

Vėl gavau malonią staigmeną iš Master of Malt – keletą labai įdomių „sample‘ų“. Tuo pačiu prisiminiau, kad dar turėtų kažkur būti nespėti išragauti iš anksčiau. Taigi surinkau trejetą įdomių egzempliorių. Prieš pradedant ragauti, verta priminti, kad, Master of Malt nėra vien tik viskio (ir kt. alkoholio) prekybininkai, siūlantys fantastinę galimybę įsigyti mėginukus (30ml) pabandymui, kad nereikėtų pirkti viso butelio aklai. Master of Malt taip pat yra ir nepriklausomi pilstytojai, turintys kelias įdomias linijas. Šiandien vėl skirsiu dėmesį jų “slaptiesiems” egzemplioriams. Mano rankose, akiratyje ir vėliau taurėje atsidūrė – Master of Malt Higland Single Malt, Master of Malt Speyside Single Malt ir Master of Malt 30 year old Speyside Single Malt (Fifth Edition). Žinoma, paskutinis domina labiausiai, tačiau ragauju išvardinta tvarka.

Slaptasis iš Highlands nustebina savo agresyviu ir pilnu aromatu – prieskoningas ir tvirtas, o teturi 40%!. Šis gyvumas ir grūdinių kultūrų natos mane verčia manyti, jog viskis gana jaunas. Spėju labai atargiai – kažkas tarp 8 ir 12 metų. Bet kuriuo atveju, maloniai nustebina. Net neturiu prielaidų koks viskis tai galėtų būti (kol kas galvoje kirba tik galbūt jaunas Glengoyne). Prieskoniai, razinos leidžia manyti, kad ženkli dalis viskio brandinta būtent chereso statinėse, o Glengoyne tą visai atitinka! Be to, dūmo natų nė kvapo. Bet tai tik spėjimas ir tikėtina, labai pro šalį. O gal ir ne. Bet tai nesvarbu. Svarbu tai, jog dar pora įdomių egzempliorių laukia.

Dėl to ir nespėliosiu. Geriau paragausiu kito – Speyside Single Malt. Šis irgi pakankamai gyvas ir agresyvus, turintis grūdinių kultūro ir muilo natas (ach.. senas geras Glenfiddich Pure Malt, be amžiaus nuorodos..). Vėliau gerai atsiskleidžia ir vaisiškas charakteris. Tikrai simpatiškas ir paprastas, mielai geriamas. Bet tuo pačiu ir nėra kažkas tokio.. Dėl to skubu prie trečiojo. Ir tikrai net nemėginsiu spėti, kas čia gali būti, nes variantų per daug.

Master of Malt 30 year old Speyside Single Malt jau visai kitoks.. Aromatas – tarsi atpildas, kad jau pora išragavau ir aprašiau. Senas geras vaisiškas, su chereso, riešutų natomis. Labai malonus. Velvetinis. Gero konjako mėgėjai tikrai tokio neatsisakytų, esu tikras. Džiugina tai, kad skonio medis neužgožė, kas kartais būdinga tokio amžiaus viskiams. Dar labiau džiugina tai, kad šio viskio kaina yra labai prieinama pagal tai, kokio jis amžiaus. Gal vertėtų įsigyti ir džiuginti draugus. Mes privalome dalintis gerais dalykais su kitais gyvenime!

Ir kas tokio veikia, kad jeigu nežinai kas per viskis, būtinai nori spėlioti..?