Fettercairn 24 year old

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Fettercairn
 • Pagamintas:
  1984
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2008
 • Amžius:
  24
 • Stiprumas:
  44,4%

Dar vienas maestro Robert Paterson, labiau žinomo kaip Dalmore ir Jura maišytojo, kūdikis.

Vidutinis balas:
86

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: medus su saldymedžio prieskoniais, prinokę kriaušės ir šiek tiek citrinos, ryškūs apelsino žievelės ir kakavos tonai .Pradžioje labai "spiritinis" kvapas, kuriam tikrai reikia duoti pakvėpuoti. Vėliau pasidaro labai kompleksiškas ir malonūs vanilės tonai su Riesling vyno natomis papildo vaisines natas.  Stebėtinai mažas stiprumas tokio amžiaus viskiui? Su vandeniu aromato beveik visai nelieka - pastipreja spritas ir tik vanilės pėdsakai. Skonis: turtingas ir riebokas viskis. Vaisiai skonyje netgi ryškiau skleidžiasi nei aromate - prinokusias kriaušes papildo žemės riešutai. Šiek tiek to paties saldymedžio, kurį papildo cinamonas, migdolai ir lašelis vaško. Oda ir drėgna vilna. Poskonis: aštrokas ne itin ilgas prieskonis, irisai ir kakava, netgi kartus šokoladas. Komentaras - mielai pasistatęs vis įkvėpčiau tokio viskio, net nebūtina ragauti. Tik jokiu būdu nepilti vandens - šįkart jis tik sugadino delikatų aromatą ir malonų skonį. Tvirtas ir kompleksiškas viskis, prie tokio norisi pasėdėti, o ne gurkšnoti besišnekučiuojant su draugais.

86
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.