Glen Grant 1969/1984 (Samaroli)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Glen Grant
 • Pagamintas:
  1969
 • Išpilstymas:
  Samaroli
 • Išpilstyta:
  1984
 • Amžius:
  15
 • Stiprumas:
  59%

3 hogsheads, 720 but. leidimas.

Vidutinis balas:
92

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: kava, cheresas, sirupas nuo kosulio. Eukaliptas, deginta karamelė. Agresyvus, visgi daug alkoholio.
Skonis: saldus, vėliau kiek aitrus. Saldus cheresas, tas pats sirupas nuo kosulio, Fernet Branca, senas konjakas. Medžio natos, tačiau  nedominuoja. Dominuoja prieskoninės žolelės ir cheresas. Labai įdomu.. Skiedimas vandeniu skonio nelabai pakeičia, netgi išryškina prieskoningą ir sausą charakterį. Saldumas išnyksta.
Poskonis: saldus ir sausokas. Juoda arbata, čiobreliai, cheresas ir eukaliptas. Ilgas ir šiltas.
Komentaras: vienas įdomiausių ragautų. Jeigu ne stiprumas, aklai ragaudamas užtikrintai statyčiau ant konjako. Akivaizdžiai "myli arba nekenti" atvejis, arba "nesuprantu šito". Tikrai uždaras viskis pradžioje ir skonis atsiveria lėtai.. jis labai galingas ir agresyvus. Taigi ar man labiau patinka ar ne? Kai pagalvoju ar norėčiau tokį turėti namuose (misija neįmanoma) - labai! Koncentruotas - pakanka keleto lašų, kad mėgautis didžiuliu characteriu ir ilgu poskoniu.

92
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.