Glen Scotia 24 Year Old 1992/2016 - Pearls of Scotland (Gordon & MacPhail)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Glen Scotia
 • Pagamintas:
  1992
 • Išpilstymas:
  Gordon & MacPhail
 • Išpilstyta:
  2016
 • Amžius:
  24
 • Stiprumas:
  51,3%
Vidutinis balas:
85

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: alkoholiškas ir labai uždaras, maldauja vandens. Salykliškos natos su medžio, kriaušių, kepto obuolio ir citrinos natomis. Atskiedus, stilius jūriškesnis - šlapi akmneys ir jūržolės. Ir vis dar kupinas keptų, rūgštokų obuolių natų.
Skonis: sausokas ir prieskoningas, su eukalipto, žolės ir citrinos žievelės natomis.  Daug rūgštokų keptų obuolių natų. Su vandeniu profilis daugiau salykliškas ir žoliškas, su kavos ir ąžuolo prieskonių natomis. Minerališkas, sūrus, su jūros druska, migdolais, alyva ir žolelėmis. Vis jūriškesnis su laiku, tas man patinka. Poskonis: sūrus, su citrinos ledinuaksi ir žolelėmis, kavos pėdsakais. Ir tikrai žoliškas pabaigoje.
Komentaras: reikalauja nemažai laiko, kad atsivertų ir gerai priima vandenį. Tikrai patinka jo sūrioji ir žoliškoji pusė, bet tie rūgštūs obuoliai kiek nepadeda balansui.

85
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.