Glen Spey 21 Year Old (2010 release)

 • Darykla: Glen Spey
 • Pagamintas:
  1989
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2010
 • Amžius:
  21
 • Stiprumas:
  50,4%
Vidutinis balas:
87

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas:  žolė, karamelizuotas cukrus, medžio lako natos. Apelsinų likeris, prinokę abrikosai, persikai ir medis. Sena biblioteka. Su vandeniu atsiskleidžia daugiau vaisių, aromatas tampa pilnesnis ir kompleksiškesnis. Medžio natos vistiek gana ryškios.
Skonis: juntamas medis, prieskoniai, šiek tiek medaus ir medžio lako. Riešutų pėdsakai su apelsinų džemu ir pipirais. Nemažai vanilės ir karamelės - daugiau nei aromate. Vanduo nelabai pakeičia, ryškėja prieskoniai, karamelė, šiek tiek žolės ir banano žievelės. Gana gaivus - pipirmėtės natos, žalia arbata. Poskonis: kiek kartokas, su medžio ir karamelės natomis. Nėra super ilgas, ypač su vandeniu.
Komentaras: pilnas ir įdomus viskis, su vandeniu visai puikus. Turėtų tikti tiems, kuriems per didelė dūmo ar chereso statinių įtaka užgožia viskio charakterį. Ypač malonus aromatas, kuo toliau, tuo labiau. Nepamiršti laiko ir vandens.

87
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.