Glencadam 15 Year old 1998/2013 (King & Mouse whisky bar and shop, Vilnius)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Glencadam
 • Pagamintas:
  1998
 • Išpilstymas:
  King & Mouse whisky bar and shop
 • Išpilstyta:
  2013
 • Amžius:
  15
 • Stiprumas:
  46%

Galime šitą vadinti pirmuoju nepriklausomu pilstymo viskiu Lietuvoje (kada nuperkama statinė ir savo jėgomis išpilstoma. Na, ne visai savo jėgomis - išpilstoma Škotijoje su išpilstymo įranga), jeigu prieš tai Viskio Akademijai pilstymą iš Benriach daryklos laikysime privačiu pilstymu (kada pats gamintojas išleidžia specialų leidimą pagal užsakymą). Trumpai tariant, nesvarbu kaip, bet smagu, kad daugėja Lietuvai specialiai skirtų viskio leidimų!

Vidutinis balas:
89

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas:  tabako dėžutė, citrusiniai vaisiai, medus. Ryškios žolės, imbiero natos, su riešutais. Vos vos kavavos, drėgnos žemės.
Skonis: pipirmėčių arbata su medumi ir citrina. Daug pipirų, imbiero, žolės. Gaivus ir labai gyvas. Tas citriniškumas toks gaivus ir tvirtas, papildymas prieskoniais. Poskonis: vos kartus ir žoliškas, gaivus.
Komentaras: labai švarus. Grynas skonis be didelės statinės įtakos atskleidžia viskio distiliato brendimo žavesį. Kai atsibosta dūminiai, smarkiai šeriniai ar super vaisiniai viskiai, šis gali būti puiki kompanija.

89
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.