Glenfarclas 1996 Family Casks Release VII

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Glenfarclas
 • Pagamintas:
  1996
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2011
 • Amžius:
  15
 • Stiprumas:
  55,6%

Išpilstytas 2011.05.26 iš statinės #1306, 593 but. leidimas.

Vidutinis balas:
90

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Ką, gi, pirmasis kada nors ragautas iš Glenfarclas family casks.. Tikiuosi ne paskutinis!

Aromatas: karamelė, riešutai, daug iriso ir vanilės. Romo natos, pieniškas šokoladas. Razinos ir apelsino žievelė, apelsinų ir abrikosų uogienė. Juntamas ir ažuolas bei gaivios natos - citrina, mėtos. Tikrai gaivus kaip tokio stiprumo .Malonus kedro, cigarų humidoro aromatas. Su vandeniu atsiranda daugiau medžio, citrusinių vaisių natų, šiek tiek žolelių.
Skonis: suduoda jėga - riešutingas ir pipiringas. Vėliau atsirada saldymedžio, cinamono, karamelės, pieniško šokolado, razinų. Citrusiniai - citrina, apelsino žievelė, greipfrutai. Su vandeniu - panašus, gal dar šiek tiek saldesnis bei vaisiškesnis. Poskonis: saldokas, su žemės riešutų ir saldymedžio, cinamono, mėtų natomis. Ilgas.
Komentaras: galingas ir šviežias. Reikia tokius mėgti. Tikrai kita kategorija nei standartiniai 12-15 Glenfarclas (nors ir tie šaunūs). Mano nuomone bene vienintelė darykla, kuri leidžia smagius šerinius vienos statinės leidimus apart Glendronach daryklos. Šis jaunas, bet tikrai charakteringas.

90
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.