Glengoyne English Merchants' Choice

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Glengoyne
 • Pagamintas:
  1997
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2010
 • Amžius:
  13
 • Stiprumas:
  54,6%

Single cask'as iš Glengoyne, brandintas chereso statinėje (#2716), 291 butelių leidimas.

Vidutinis balas:
87

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Spalva: itin tamsi, viena tamsiausių kada nors regėtų viskio tarpe. Kvapas: pirmas įspūdis - labiau cheresas nei viskis. Stiprus šokolado, apelsino žievelių su gvazdikėliais aromatas, papildytas sirupu nuo kosulio. Oda ir cinamonas. Skonis: klampus ir saldus, papildytas stipriomis juodojo šokolado natomis su prieskoniais ir apelsino žievele. Su vandeniu tik dar daugiau prieskonių, šokolado ir aksominės odos - atrodo net veliasi dantys. Poskonis - malonus, kartokas ir pilnas to paties šokolado su apelsinų džemu.
Komentaras - įdomus viskis - stipriai paveiktas statinės švelnus spiritas. Reikia būti mėgėju tokio tipo. Bet kuriuo atveju - itin įdomus gėrimas - turėtų tobulai tikti prie deserto. Arba - vietoj deserto. Tik daryklos charakterio pajusti neįmanoma. Nieko panašaus dar neteko ragauti.

87
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.