Glenmorangie Astar

 • Darykla: Glenmorangie
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  N/A
 • Stiprumas:
  57,1%

Brandinamas naujo amerikietiško ąžuolo statinėse iš JAV esančių Ozarko kalnuose augančių medžių. Vaniliškas, vaisiškas ir galingas.

Vidutinis balas:
85

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: ryškios vanilės natos su bičių vašku. Salsvi prieskoniai ir švieži obuoliai. Citrinos ledinukai, laimas. Labai gaivus ir gyvas aromatas.
Skonis: saldus, pipiringas. Medaus ir vanilės natos. Su vandeniu atsiskleidžia dar daugiau vanilės, išrykėja obuoliai, gal netgi obuolio žievelė (karti). Desertas, galbūt kažkiek primena ir creme brulee. Juntamas ir ąžuolo prieskonis, bei kartumas. Kakava. Poskonis: saldus ir prieskoningas.
Komentaras: tikrai įdomus. Šiek tiek "burboniškas" dėl naujo ąžuolo įtakos. Daug vanilės. Galėtų patikti saldžių viskių ir burbono mėgėjams, kurie norėtų pamėginti viskį, kuris artimas. Geras balansas. Ne mano skonio, bet tikrai labai šaunus ir gerai "sudėliotas".

85
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.