Glenturret 34 Year Old 1977 - Single Cask (Master of Malt)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Glenturret
 • Pagamintas:
  1977
 • Išpilstymas:
  Master of Malt
 • Išpilstyta:
  2011
 • Amžius:
  34
 • Stiprumas:
  47,90%

Master of Malt - viskio pilstytojų ir vieno didesnių viskio prekybos internetu portalo valdytojų leidimas. Sako, labai vaisiškas..

Galima įsigyti čia: http://www.masterofmalt.com/whiskies/glenturret-34-year-old-master-of-ma...

Be geriau nepirkite, neliks mums! :))

Vidutinis balas:
89

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: medus, prinokę  vaisiai. Muskatas. Šiek tiek cinamono. Skrebutis, gal net biskvitinis tortas. Skonis: ažuolo taninai pasirodo pradžioje ir paskui užleidžia vietą vaisiams - tropiniams, prinokusiems, visokių rūšių. Juntamas amžius, malonus ir subalansuotas. Šiek tiek citrinos žievelės ir prieskonių - citrinos šerbetas su imbieru, cinamonu ir pipirais. Poskonis: ilgas, šiltas malonus ir pilnas, kaip ilgai skonį išlaikanti vaisinė kramtoma guma. Komentaras: kartais senų viskių skonis nuvilia. Šio skonis tiek pat geras kaip kvapas, kas būna retai. Tikrai maloniai subalansuotas ir medis tikrai neužgožia gaivių ir malonių natų. Vaisinė bomba!!

89
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.