Glenugie 1967/1989

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Glenugie
 • Pagamintas:
  1967
 • Išpilstymas:
  Sestante
 • Išpilstyta:
  1989
 • Amžius:
  22
 • Stiprumas:
  43%

Sestante pilstymo, etiketė su kurapkomis, taip pat parašyta "sherry wood".

Vidutinis balas:
91

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas:  šiltos medžio natos su apelsinų likeriu, cinamonu, eukaliptu ir šviežiu medumi. Prinokę (gal netgi pernokę) kriaušės, bananai, brandintas romas ir šiek tiek riešutų, apdegęs medis, sena oda.
Skonis: nors sauso medžio natų, papildytų pipirais ir mėta netrūksta, atsiveria delikatus prinokusių apelsinų ir geros oolong arbatos natos, su dar šiek tiek vaisių, vėliau pereinantis į vaško, medžio lako natas. Poskonis: gaivus, nėra super ilgas, kupinas pipirmėtės su sauso medžio prieskoniu ir šiek tiek vaško.
Komentaras: gilus, įdomus, labai kompleksiškas. Mėgstu medžio paveiktus viskius, šis tikrai nesugadintas. Aromatas labai labai geras, skonis irgi nelabai atsilieka. Atrodo, lyg ragautum senesnį viskį ir gerokai stipresnį alkoholiu. Negi vėl idealizuoju praeitį ir viskius, kokių neva daugiau nebebus? Ne, šis tikrai puikus mano skoniui.

91
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.