Highland Park 25 Year Old - Small Batch (Cadenhead)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Highland Park
 • Pagamintas:
  1988
 • Išpilstymas:
  Cadenhead
 • Išpilstyta:
  2013
 • Amžius:
  25
 • Stiprumas:
  55,7%

1086 butelių leidimas (tikėtinai, 3-5 statinės). Ačiū Šarūnui iš viskio baro King and Mouse (Vilnius) už lauktuves!

Vidutinis balas:
92

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: ryškios chereso natos, degintas medis ir karamelizuotas cukrus. Sauso dūmo natos, prieskoninės žolelės papildomos razinų, figų natomis. Klevo sirupas su vanilės lazdele, aplipusia degintu cukrumi. Aromato stilius sakyčiau tarp senojo ir naujojo stiliaus "šerinių" viskių. Kuo ilgiau kvėpuoja, tuo labiau skleidžiasi subtilesni aromatai, senesnės natos kaip oda, juoda arbata, senos knygos, daugiau džiovintų vaisių. Su vandeniu atsiranda daugiau sauso medžio, džiovintų vaisių natų, mandarinų, gvazdikėlių.
Skonis: sausas medis su prieskoniais, juoda arbata ir džiovintais vaisiais. Ryškūs taninai. Pelenai, sausas dūmas, vos vos sakų Karamelizuotas cukrus kaip ir aromate.. Su vandeniu tiek pat puikus, gal kiek daugiau romo, razinų, džiovintų vaisių natų. Poskonis: ilgas, sausokas, su prieskonių ir džiovintų vaisių natomis.
Komentaras - mėgstu laiko ir medžio paveiktus gėrimus. Šis - tikrai mano skonio. Konjako ir kitų taurių ilgai brandintų gėrimų mėgėjai turėtų pamėginti. Nedaug tokių esu ragavęs - daugialypis ir tuo pačiu subalansuoto skonio. Su tokio taurele galima drąsiai praleisti visą vakarą. Vienas iš WOW viskių tiek aromato, tiek skonio prasme.

92
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.