Invergordon - Batch 1 (That Boutique-y Whisky Company)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: !Grain
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  That Boutique-y Whisky Company
 • Išpilstyta:
  2013
 • Amžius:
  N/A
 • Stiprumas:
  41,6%

Bene pirmas grain viskis That Boutique-y Whisky Company serijoje. Ant etiketės vaizduojamas grain aparatas. 252 butelių leidimas. Dėkui Master of Malt už mėginuką.

Vidutinis balas:
84

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Labai mažai esu ragavęs grain viskio, labai smalsu. Šis, tikėtina yra tikrai ilgai brandintas.
Kvapas: nemažai medžio, dar daugiau deginto cukraus ir karamelės, šiek tiek vanilės.Vis daugiau karamelės, šiek tiek riešutų. Juntamas ir spiritas bei medžio lakas. Šiek tiek primena jauną konjaką.
Skonis: daug medžio, saldžios karamelės ir vanilės. Cukraus pudra ir kedras. Tikrai saldus. Iriso natos. Poskonis: saldžiarūgštis poskonis su prieskoniais, karamele ir irisu. Gana ilgas.
Komentaras - įdomus. Aromatu primena konjaką, o skoniu - romą. Išraiškingos karamelės natos. tačiau gana vienpusis.  Gana sunku vertinti, aromatas visai patiko, skonis mažiau. Būtų įdomu įvertinti kelis grain'us šalia - gal pavyks ateityje.

84
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.