Lagavulin 12 Year Old (2015 Release)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Lagavulin
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2015
 • Amžius:
  12
 • Stiprumas:
  56,8%
Vidutinis balas:
91

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: citrina, degintas medis, rūkytas kumpis ir kava. Pelenai, žalia arbata, salyklo natos. Šiek tiek sunokusių keptų obuolių ir imbierinių sausainukų. Tiesiog nuostabu. Vis tiek pilu vandens. Daugiau mažiau lieka tas pats stilius, tik citrinos ir kumpio natos dar ryškesnės. Lengvas ir galingas tuo pat metu.
Skonis: šaunias citrinos ir obuolių natas išstumia dūmas, pelenai, druska, jūros žolės ir kava. Mėsiškas ir tirštas, aliejingas. Turtingas salyklinis. Rūkyta šoninė, imbieras, eukaliptas, šiek tiek grįžta sunokusių vaisių natos. Smalsu, kaip vanduo pakeis skonį - šviežesnis, su daugiau mėtos natų, taip pat sūresnis ir saldesnis su laiku. Koks švarumas ir kompleksija. Poskonis: sūrus, gaivus, kupinas citrinos, druskos, imbiero ir kavos natų.
Komentaras: jėga ir elegancija, švarumas ir turtingumas. Štai kodėl žmonės mėgsta Lagavulin. Kartais pamirštu koks jis vis dar geras.

91
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.