Lagavulin 21 Year Old (2012 Release)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Lagavulin
 • Pagamintas:
  1991
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  21
 • Stiprumas:
  52%

Chereso statinėse brandintas, 1991 pagamintas viskis. 2772 butelių leidimas.

Vidutinis balas:
93

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: tikrai gaivus ir tvirtas - puikiai dera saldi durpė, dūmai ir pipirai. Stebina savo jėga. Darosi vis vaisiškesnis, su prieskonių natomis. Šiek tiek tabako ir džiovintų vaisių. Skonis:  sausokas medis, dūmas ir saldymedis sudaro gerą pirminį įspūdį.  Atsiranda šiek tiek medžio, razinų ir dar dūmo. Šita galia mane žavi. Daug pipirų, kitų prieskonių. Poskonis: dūmas ir prieskoniai, vos vos brandinto chereso natų su razinomis. Komentaras: Lagavulin mėgėjai gali būti ramūs - šis viskis bręsta į gerą pusę, neprarasdamas daug jėgos. Tikrai puikus balansas šio tipo mėgėjams. Tuo pačiu galiu nuraminti, kad šis tikrai kokybiškai nesiskiria daug nuo 16-uko, kuris yra super. Bet visgi 21 metai gauna vieną balą viršaus dėl savo kompleksiškumo ir gilumo. Beje, puikiai ragaujasi  ir be vandens.

93
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.