Lagavulin 8 year old - 200th anniversary (2016)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Lagavulin
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2016
 • Amžius:
  8
 • Stiprumas:
  48%

Bene labiausiai lauktas šių metų viskis (kol kas). Kai šios daryklos leidimų tiek mažai, stengiuos visus įmanomus paragauti.

Vidutinis balas:
88

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: malonus, gaivus ir švarus. Laimai ir citrina. Jūros žolė ir pelenai. Šiek tiek kedro ir graikiškų riešutų, citrinos šerbetas su vanile. Pradžioje labiau jūriškas nei dūmiškas, bet su laiku vis daugiau dūmo ir pelenų aromate.
Skonis: dūmo jėga smogia iškart - pelenai, jodas, austrės, jūros žolė, apdegęs medis. Laimo žievelė, pipirmėtės. Poskonis: gaivus ir galingas. Druska, pelenai ir jūržolė.
Komentaras: švarus, gaivus, grynas. Labai patinka, kad nėra saldus. Šiek tiek primena vyresnes burbono brandinimo Coal Ila. Privalu paragauti kiekvienam Lagavulin ar Islay viskio fanui. Kokybė tikrai puiki tokio amžiaus viskiui. Ar tai konkretaus distiliato dėka, ar visi gali padaryti tokio amžiaus šaunuolį? Manau greitu laiku sužinosim, esu tikras. Pamatysim daugiau jaunų monstrų rinkoje. Prilygti šitam tikrai nebus lengva užduotis.

88
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.