Laphroaig 15 Year Old 1998/2013 - Cask Strength Collection (Signatory)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Laphroaig
 • Pagamintas:
  1998
 • Išpilstymas:
  Signatory
 • Išpilstyta:
  2013
 • Amžius:
  15
 • Stiprumas:
  60,8%

Signatory specialus pilstymas viskio prekeiviams The Whisky Exchange. Brandintas sherry butt# 700393, 551 but. leidimas.

Vidutinis balas:
91

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: pradžioje labai daug alkoholio, juntamas medžio lakas, sausas dūmas, riešutai. Su laiku atsiveria vis daugiau dūmiškumo, jūriškumo. Apelsino žievelės, šaknų, žemės natos, sviestas, irisai, degintas cukrus. Su vandeniu jūriškas charakteris dar labiau išryškėja, šalia atsiranda tabakas, oda, jūros dumbliai.
Skonis: sauso dūmo natas tuoj pat papildo citrinų ledinukai, greipfrutai, šiek tiek odos, juodos arbatos ir pekano riešutų. Apelsino žievelės ir pipirų darna. Visai kitoks charakteris, negu tikėtinai ženkliai jaunesnių oficialiųjų Triple Wood ar Quarter Cask. Su vandeniu dūmo ir vaisiškumo darna su druska ir pipirais dar malonesnė. Riešutai ir oda užpildo gamą. Poskonis: sausokas, ilgas, su pipirų, druskos ir juodo šokolado su apelsino žievele natomis.
Komentaras: aromatas nuostabus, dėl skonio - būtinai reikia laiko ir vandens. Vyrukai iš The Whisky Exchange atsirinko neprikaištingą statinę!

91
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.