Ledaig 7 year old (The Whisky Exchange)

 • Darykla: Ledaig
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  The Whisky Exchange
 • Išpilstyta:
  2013
 • Amžius:
  7
 • Stiprumas:
  59,4%

Chereso statinėje brandintas.

Vidutinis balas:
88

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: saldi durpė, prieskoninės žolelės, šiek tiek apelsinų likerio, kepti obuoliai, graikiškų riešutų aliejus. Sausokas dūmas, bintas, šiek tiek dyzelino. Būtinai reikia vandens. Su vandeniu į pirmą planą ateina citrusiniai, dūmo, rūkyto kumpio natos fone.
Skonis: saldokas ir sausas dūmas, su citrinos, apelsinų natomis. Mėtos, eukaliptas, kriaušės. Šviežiai pjautas medis, graikiški riešutai. Su vandeniu labai maloni vaisiško citriniškumo, pipirų ir dūmo darna. Šiek tiek primena jūrišką ir citrinišką Caol Ila stilių. Poskonis: sausokas, dūmingas, sūrus, su kriaušių ir kreidos natomis.
Komentaras: puikus. Akloje degustacijoje palaikyčiau Caol Ila. Jūriškas, gerai subalansuotas. Nėra labai platus, tačiau viskas su juo gerai. Chereso statinė atneša pilnumą, riešutų natas.

88
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.