Linlithgow 28 Year Old 1982 - Cask Strength Collection (Signatory)

 • Darykla: St Magdalene
 • Pagamintas:
  1982
 • Išpilstymas:
  Signatory
 • Išpilstyta:
  2011
 • Amžius:
  28
 • Stiprumas:
  63,1%

Brandintas statinėje nr 2022 ("wine treated butt" - neaišku, ar tai chereso ar kito vyno brandinimo rezultatas), 351 but. leidimas.

Vidutinis balas:
88

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Pirmasis ragautas iš St-Magdalene/Linlithgow!
Aromatas: lauko gėlės ir medus. Prinokusių vaisių natos. Kedro medis ir riešutai. Vanduo atskleidžia daugiau gėlių ir citrusinių vaisių natų. Gaivus laimas. Turtingas ir malonus kvapas, tereikia duoti laiko.
Skonis: citrusinių, žolės natos. Vis daugiau medaus ir gėlių. Šiek tiek pipirų. Labai saldus. Su vandeniu dar saldesnis - atsiranda pipirų ir citrinos ledinukų natos, prinokę obuoliai su šiek tiek greipfruto. Poskonis: ilgas, kiek prieskoningas, su obuoliais, šviežia žole ir medumi.
Komentaras: gilus ir įdomus viskis. Lengvas ir kvapnus. Tiktų kvepalams! Malonus gaivumas su jėga. Gilus ir įdomus viskis.

88
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.