Littlemill 20 Year Old 1992/2013 (Berry Bros & Rudd)

 • Darykla: Littlemill
 • Pagamintas:
  1992
 • Išpilstymas:
  Berry Bros & Rudd
 • Išpilstyta:
  2013
 • Amžius:
  20
 • Stiprumas:
  54,5%

Cask no.11

Vidutinis balas:
87

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Aromatas: kepti obuoliai, garstyčios, šiltas salyklas. Labai įdomios natos - lyg stebėtum viskio gimimą. Grapa, ananasai, kadagiai. Su vandeniu lyg ir tas pats - dar daugiau grapos ir slyvų degtinės.
Skonis: panašus ir skonis - muskatinė grapa, ananasai, čiobreliai, mėtos ir garstyčios. Labai labai įdomus. Tolumoje skleidžiasi prinokę vaisiai. Su vandeniu kiek švelnesnis, saldesnis, tačiau panašaus profilio. Poskonis: ilgas ir šiltas, su garstyčių, kepintų migdolų ir keptų obuolių natomis.
Komentaras: įdomus egzempliorius, pilnas neįprastų aromatų. Grapa, salyklas ir garstyčios tarsi vis dar laikosi gerklėje. Gal man labiau patinka jaunesni Littlemill, kuomet žoliška jėga ir skaidrumas ryškesni. Šis kokybiškas ir įvairus, tik šiandienos mano skoniui kažko neįtinka.

87
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.