Lochside 47 year old 1965 - Single Blend

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Lochside
 • Pagamintas:
  1965
 • Išpilstymas:
  Adelphi
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  47
 • Stiprumas:
  54,6%

Lochside darykla (šiuo metu jau uždaryta) nepilnai 20 metų turėjo tiek salyklinio tiek grūdinio viskio varymo aparatūrą, todėl galėjo išleisti "vienos daryklos maišytą viskį" (single blend). Tai neabejotinai retas dalykas. Teko ragauti parodoje, Londone. Ir tai neabejotinai kol kas geriausias kada nors ragautas maišytas viskis.

Vidutinis balas:
93

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: grybai, samanos, šlapia vilna, vėliau vanilė, apelsinai, kiti vaisiai. Tokia puokštė, kad sunku apsakyti, taip norėtųsi turėti daugiau laiko, kad skirti visą dėmesį.
Skonis:  maloni medžio, prieskonių ir riešutų darna. Medžio taninai neužgožia ir viskis tikrai ne per sausas. Visa džiovintų vaisių puokštė. Ją papildo šlapios žemės, fermos natos. Mėgstu tokį viskį. Labai.
Komentaras: labai įdomus ir kompleksiškas, galima visą vakarą medituoti su keliais lašais. Skleidžiasi pamažu ir gražiai skleidžiasi - turi ką parodyti. Geras balansas ir medis dar nesugadino skonio.

93
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.