Longmorn 19 Year Old 1992 - Cask Strength Collection (Signatory)

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Longmorn
 • Pagamintas:
  1992
 • Išpilstymas:
  Signatory
 • Išpilstyta:
  2011
 • Amžius:
  19
 • Stiprumas:
  55,1%

Man visad patinka šiose "vazose" pateikti statinės stiprumo viskiai. Kol kas neragau daug (iš Signatory Cask Strength Collection), bet nei vienas nebuvo visai prastas. Statinės #48481, tipas - hogshead, taigi apie 250 l. Leidimas - 259 buteliai.

Vidutinis balas:
86

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: prinokę vaisiai su saldymedžio ir migdolų natomis. Su vandeniu - daugiau vaisių ir gėlių, vos vos vanilės.
Skonis: aliejingas, su prinokusių kriaušių, obuolių natomis, lašeliu chereso. Medis ir pipirai užbaigia simfoniją. Malonus ir be vandens .Su vandeniu vaisiai kiek apkarsta - atsiranda citrinos žievelė, greipfrutas, oda. Poskonis:  šiltas ir malonus, gana vaisiškas su odos ir greipfruto natomis.
Komentaras: šaunus aromatas, skonis kiek prastesnis. Puikiai ragaujasi ir be vandens. Vanduo išryškino būdingas Longmorn natas, tačiau prislopino vaisiškumą. Tvirtas ir skaidrus, viskas su juo aišku. Gerąja prasme.

86
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.