Longrow CV

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Longrow
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  2011
 • Amžius:
  N/A
 • Stiprumas:
  46%

Gamybai naudojami viskiai 6-14 metų amžiaus, brandinti chereso, porto, burbono ir romo statinėse. Jaunas, įdomus dūminukas iš Springbank. Kas mėgsta, patariu įsigyti, 2012 metais jo gamyba nutraukta - jį pakeičia kiek 'jaunesnis' Longrow Peated (bet kiek teko ragauti - panašiai geras).

Vidutinis balas:
87

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: durpės, švelnus vaškas ir medus, salsvi migdolai
Skonis: dūmas užvaldo, iškart trenkia ir pipirai, gal net ir baltieji, kažkas salsvo ir kartoko lyg apelsino žievelė, žalias bananas. Žemės riešutų kartumas. Juntamas ir chereso prieskonis, vos vos.
Poskonis: ilgas, sūrokas, aliejingas. Pakankama salsvo dūmo ir stiprių pipirų dozė.
Komentaras - papuola į kategoriją, ką laikau geru kainos kokybės santykiu, kasdienai nuostabiai tinka.  Patinka dūmo ir prieskonio santykis. Balanso kažkiek trūksta, bet kaina labai patraukli. Nereik pamiršti, kad tai jaunų viskių mišinys, taigi ir nesugadintas medžio, teisingos dūmo natos ir gera statinių įtaka.

87
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.