Macallan 1956

Error message

 • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/common.inc).
 • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 579 of /home/safranausk/domains/whisky-bros.lt/public_html/includes/menu.inc).
 • Darykla: Macallan
 • Pagamintas:
  1956
 • Išpilstymas:
  OB
 • Išpilstyta:
  1971
 • Amžius:
  15
 • Stiprumas:
  45,85%

Didžiosios Britanijos 80°proof, kas mūsiškai reiškia 45,85%. Oficialaus pilstymo, (ant etiketės parašyta, kad pilstė Campbell Hope & King for Rinaldi)

Vidutinis balas:
92

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Malonus jaudulys - senas "tikras" Macallan" mėginukas jau taurėje. Tokio seno vintage dar neteko ragauti, juo labiau Macallan. Bet kuriuo atveju, perteiksiu savo momentinį įspūdį ir malonumą.
Aromatas: pilnas razinų, brandaus romo, deginto cukraus natų. Apelsinų likeris su gvazdikėliais. Šiek tiek riešutų ir sausoko medžio natų. Iškyla kreidos, senų baldų ir odos natos, vis daugiau įvairių žolelių natų.
Skonis: prinokusių vaisių natos, juntamas aksominis chereso, odos ir senų knygų šokis. Šokolado kartumas ir džiovintų vaisių salsvumas puikiai dera. Sena tabako dėžutė. Neragavau daug tokių seniai pagamintų viskių, bet šis tikrai atrodo "old school sherried malt". Man tikrai patinka. Poskonis sausas, su razinų, juodo šokolado, odos (daug odos!) ir apelsino žievelės natomis.
Komentaras: įspūdingas, senas šerinis viskis. Kol kas tokioms aukštumoms buvau priskyręs Glenfarclas, Glendronach ir pabrandintus  Strathisla iš Gordon and Macphail, na gal dar kai kuriuos šerinius Bunna. Šis jiems tikrai nenusileidžia, netgi lenkia daugumą. O kad turėčiau galimybę tokių paragauti daugiau.. Ir nereikia pamiršti, kad čia tik 15-kos metų viskis!

92
 

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.