Master of Malt Highland Single Malt

 • Darykla: !Undisclosed malts
 • Pagamintas:
  N/A
 • Išpilstymas:
  Master of Malt
 • Išpilstyta:
  2012
 • Amžius:
  N/A
 • Stiprumas:
  40%

Slaptas viskis iš Master of Malt serijos. Bent jau žinome, kad iš Highland regiono daryklos. Berods, galima gauti tik Master of Malt e-parduotuvėje.

Vidutinis balas:
80

Narių vertinimai:

Narys Atsiliepimas Įvertinimas
Povilas

Kvapas: tvirtas ir prieskoningas aromatas - nesitiki, kad tik 40% stiprumas. Žalia arbata, ananasai, pjuvenos. Prinokę abrikosai, aitrokos razinos. Ir nemažai prieskonių, kurie maišosi su grūdinėmis kultūromis. Turetų būti gana jaunas viskis dėl dominuojančių natų. Skonis: kartokas medis ir prieskoniai dominuoja. Apelsino žievelė, greipfrutai. Šviežios žolės, grūdų natos.Poskonis: prieskoningas, šiltas ir ilgas, vos vos kakavos ir riešutų. Komentaras - agresyvus ir prieskoningas viskis. Kiek per daug šviežios žolės ir greipfrutų mano skoniui. Nesitiki, kad tiek mažai stiprumo. Tikrai įdomus ir puikiai tiktų žiemos vakarams.

80
 
Tags:

Naudojami balai yra tik asmeninė kiekvieno nuomonė ir atspindi kiekvieno žmogaus momentinį įspūdi apie ragautą viskį. Neatstovaujame nei vieno gamintojo ir nedirbame viskio versle. Tačiau turime simpatijas (kiekvienas savo) kai kuriems viskiams. Mes žmones, todėl ir balai - kiekvieno asmenine nuomone, kuri yra reliatyvi ir siejasi su visu ragautu viskiu vertinimu palyginamuoju principu. Naudojame įprastą ir dažniausiai sutinkamą 100 balų sistemą.